לוגו בית עזרא - טיפול בהתמכרויות להימורים

המלצות מטופלים

את שלומי הכרתי כשהגעתי להיות חניך בבית אלי, בשיא השגעון של ההתמכרות שלי ובהתחלה היה נראה לי שהביאו אותי להכיר את השוטר הרע אבל כבר אחרי 2 מפגשים ראשונים הוא התחיל לקלף לי את הקליפות ולהציב לי מראה מול הפנים, הוא דאג להוריד אותי לקרקע ולתת לי להבין שאני לו אלוקים, ואחד המשפטים הראשונים שאני זוכר ממנו זה להשאיר את השכל בחוץ.
מהר מאוד התחברתי לדרך שלו, למחוייבות שלו לתכנית ולדרך ועם הזמן הבנתי שאלוקים שמדבר איתי דרך אנשים שלח לי מורה דרך בדיוק בשבילי.
במהלך הטיפול הוא הציב לי מראה להבין מה עשיתי וזרע אופטימיות ותקווה שאבין ואדע שהכל אפשר לתקן, לשפר ומשם לצמוח.
שלומי אחד מהאנשים שהכניסו לי תקווה אמיתית לחיים אחרי שאני כבר הרמתי ידיים ועד היום שהפכנו כבר לחברים לדרך אני שואב ממנו השראה יום יומית על החיים בלא הימורים.
תודה ענקית על היכרות עם מכור כמוני שבא עם רקע ועבר דומים לשלי וזכה לעלות על דרך ולהעביר אותה הלאה, אליי- ולבאים בתור!

אני מטופל במילה כבר מעל 4 שנים. הבעיה שלי היא ההתמכרות להימורים , לא משנה כמה הלכתי לשיחות במילה עדיין המשכתי להמר ולרסק תמשפחה שלי. לפני שנה 4 חודשים ו18 יום נכנסתי לגמילה בבית אלי. היו לי שם כמה מדריכים, אבל רק שיכלתי לדבר איתו על הכל, אחד ומיוחד ושמו שלומי. אני הייתי חודש בגמילה , וכל קושי או בעיה התייעצתי עם שלומי! נתן לי להרגיש כמו בן שלו ותמיד ידע לעזור ולהגיד הכל בפנים . שיצאתי מהגמילה הדבר הראשון שעשיתי זה לבקש תמספר של שלומי. מאז אני מגיע לקבוצות שלו בכרמיאל ואין ספק שזה הציל לי תחיים , כל שעה , כל בעיה , מצב רוח רע תמיד הוא שם בשבילי ויודע להגיד תמילה הנכונה . אני אסיר תודה שהכרתי את שלומי כי אין ספק שהוא הציל לי תחיים והחזיר לי תאור למשפחה ולחיים!

את שלומי הכרתי לפני שנתיים וחצי, ומשם חיי השתנו מקצה לקצה.
שנים על גבי שנים ניסיתי לצאת מההתמכרות ולא משנה מה עשיתי לא הצלחתי בכלום. שלומי פשוט היה עקבי ואכפתי כלפיי. היחיד שנתן לי סיבות והראה לי תמיד את האור בקצה המנהרה. אני חייב לו את חיי החדשים שקיבלתי.

הגעתי לשלומי אובדת עצות וחסרת כוחות להתמודד עם בני המהמר. כבר לא ידעתי למי לפנות ואיכשהו חברה המליצה לי ללכת לפגישה עם שלומי. משם אני מודה לו כל יום על הנס שקרה לנו כמשפחה. בני עלה על ניקיון והאמון והיחסים המשפחתיים בהתקדמות אדירה. משהו קרה ועובד ואני מתרגשת לראות את הילד עם חיות לחיים חלומות ומטרות שמציב לעצמו ומגשים אותם. אני ממליצה בחום ובאהבה . הוא הכי מקצועי ואנושי שפגשתי בתחום.

לשלומי היקר !
אין לי דרך להסביר כמה שינית לי את החיים , מבן אדם שלא מכיר את עצמו וחזק בהתמכרות שלא מאמין שיש משהו שיגרום לו להפסיק להמר הפכת אותי לבן אדם מאמין עם תקווה ורוח חדשה לחיים . אני אסיר תודה על מי שהיית בשבילי גם בתור מדריך וגם בתור חבר להחלמה ואני בטוח שעם התשוקה והיכולות הדרכה שלך תגיע רחוק ! ❤️ ירין מכור

הגעתי לגמילה מרוסק נפשית בלי טיפת תקווה להשתקם ולצאת לדרך חדשה, גיליתי תוכנית מדהימה ואנשים שעברו ועוברים בידיוק את מה שאני עובר, הבנתי שאני יותר לא לבד ויש פיתרון, המדריכים שהם כמובן מכורים נקיים לימדו והכווינו אותי איך לעשות עבודה פנימית עם עצמי ולחפש את שורש הבעיה שלי, חוויתי קבוצות עוצמתיות ורכשתי מודעות מטורפת, המקום הזה הוריד ממני את כל המסכות והכניס אותי למסע של גילוי עצמי, סיימתי טיפול עם המון כלים להתמודד עם החיים ללא הימורים, יצאתי בן אדם ששלם עם עצמו ורוצה לחיות חיים נורמטיבים ומאושרים.

הגעתי לטיפול במקום סגור כבן אדם גמור, נפשית וכלכלית. אחרי מעל 7 שנות הימורים בהם חוויתי מצבים שבחיים לא חשבתי שאחווה, ואף אחד מהקרובים שלי לא דמיין שאגיע אליהם.
מאוד התנגדתי בהתחלה לטפל בעצמי כי לא האמנתי שיש משהו שיכול לעזור לי. עוד לפני הטיפול שלומי היה זה שקיבל אותי ודחק בי שאין לי ברירה אחרת. היום, אחרי מעל שנה של נקיון אני יכול להגיד שזו הייתה חוויה הכרחית ומשנת חיים עבורי. בזכות העזרה שקיבלתי משלומי והמדריכים שאיתו, והכלים שנתנו לי, אני היום חי חיים של מודעות והכרה עצמית. אני מודע למחלה שלי, מודע לנזקים וההשלכות של הדברים שעשיתי אבל בו זמנית גם מוכן לכפר עליהם ויודע מה עליי להקריב כדי לעשות זאת. הטיפול הזה הוא טיפול מציל חיים חד משמעית ויכול להפוך את כל החושך לאור שרק גדל וגדל עם הזמן. לשלומי יש חד משמעית משקל גדול מאוד מכריע בחיים החדשים שהשגתי לעצמי ואין איך להודות על כך

הגעתי לטיפול אצל שלומי כשהחיים שלי מרוסקים מכל הבחינות. כלכלית, משפחתית, ונפשית. שלומי ליווה אותי לכל אורך הדרך וגרם לי להאמין בעצמי ולגלות את החוזקות שבי. נתן לי אוויר ודחף אותי להמשיך ולעבוד קשה ולהתמיד בקבוצות. משהו בו סוחף ואותנטי שגורם לזה להיות פשוט ובריא. אני נקי מאותה פגישה ואני אסיר תודה על הבחירה בו. 13 ימים 6 חודשים ושנתיים ניקיון טוטאלי

שלח הודעה
שלח ווצאפ
ברוכים הבאים לבית עזרא,
נשמח לעמוד לשירותכם.